Konec fňukání!!

18. června 2010 v 11:44 | Simulína =o* |  ♥Stalo se♥
♥ Tak myslím, že nadpis mluví za všechno, je na čase se sebou něco dělat. Myslím, že možnost A (stáhnout se někam do kouta, litovat se a přát si, aby se to všechno zase vrátilo zpátky, i když vím, že to se zcela jistě už nikdy nestane) je úplně bezvýznamná a nic neřeší, rozhodla jsem se pro možnost B a tou je přestat se užírat minulostí, a začít znovu žít naplno.
♥ Takže zaprvé začnu se víc stýkat s přáteli, protože jsem je teď dost zanedbávala a veškerý svůj volný čas jsem věnovala jenom Honzovi, začnu zase chodit víc mezi lidi a začnu s tím hned dneska. Iza s Léňou, což jsou moje teď asi nejbližší kamarádky, jelikož chodíme na stejnou školu, tak jsme spolu byly ve styku, i když jsem chodila s Honzou, jelikož jsme se viděly alespoň každé ráno v autobuse a pokecaly jsme, takže jsem s nimi neztratila kontakt úplně, jako třeba se Šárkou, která teď taky má svého přítele a dělá přesně to samé co já, má čas jenom pro něj a moc se nevídáme. Mrzí mě to, ale musím přiznat, že si už ani nerozumíme jako dřív. Teda pokud jde o podnikání nějakých akciček. Pokud jde o řešení problémů, nemůžu si vybrat líp. Je to moje úžasná vrbička a hlavně mi vždycky poradí, místo toho, aby mě jen tupě litovala jako většina ostatních, kteří neví, jak by mi jinak pomohli (nemám jim to za zlé, jenom slyšet to ze všech stran je někdy docela unavující). Ale abych to nezakecala, dneska pořádáme dámskou jízdu, nejdřív půjdeme k Ize na film, pak někam na diskotéku, kde jsem za celou dobu, co jsem byla s Honzou byla všehovšudy 2x a potom přespíme, kde jinde, než u Izy =oD Už se moc těšim, alespoň se odreaguju a přestanu na ten rozchod chvíli myslet, alespoň doufám. Tak mi držte palce, ať to dobře dopadne =o)
friends
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Beltrix Beltrix | Web | 30. srpna 2010 v 15:54 | Reagovat

jj, přátelé jsou důležití a neměli bychom na ně zapomínat :-) I když jsme s mojí nej kámoškou přežili odchod z naší školy na střední, tak nevím, jak přežijem můj odchod na střední, protože je v úúplně jiným městě, takže se asi budem vídat doost málo a to mě mrzí :-(

2 diary-of-teenage-crazy-girl diary-of-teenage-crazy-girl | Web | 1. září 2010 v 15:49 | Reagovat

Je to dost těžký, já jsem se třeba s holkama ze základky na nějaký čas přestala vídat úplně, ale teď si občas dáme vědět a někam zajdem, ale není to takové, jako to bývávalo. Brzo zjistíš, že si najdeš plno nových super kamarádek na svojí škole a bude to pro tebe mnohem snažší =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama