Vztah

17. června 2010 v 13:33 | Simulína =o* |  ♥Když se řekne♥
♥ V posledním článku jsem zmínila, že jsem zažila vztah, který (alespoň podle mně) měl všechno, co má ten správný a fungující vztah mít (alespoň ze začátku). Takže jsem se rozhodla se o svoji představu podělit a ráda bych na to znala váš názor, takže doufám, že se dočkám nějakých plodných komentářů.
♥ V první řadě všechno je jen a jen o kompromisech, tedy alespon ten náš se bez něj neobešel, jelikož jak známo, protiklady se přitahují, my jsme byli přesně ten případ. Takže když se řekne vztah představím si dva lidi, kteří se navzájem milují, a i když se v mnoha názorech rozchází, jsou schopni akceptovat potřeby druhého a projevit snahu tomu druhému vyjít vstříc, představím si lidi, kteří si mají co říct, kteří si navzájem rozumí a dokáží si navzájem naslouchat. Jenže ani tohle všechno někdy nestačí. Jde taky o neustálý kontakt a nemyslím tím to, že by na sobě měli navzájem viset a nebýt schopni být bez sebe jeden jediný den, ale jde i o to, umět o sobě dát vědět, aby ten druhý měl pocit, že ví na čem je.
♥ Tím posledním bodem náš vztah skončil. Poslední měsíc jsem měla pocit, že vůbec nevím na čem jsem, a i když jsem se to neustále snažila změnit, až teď si plně uvědomuju, že jsem se spíš měla smířit s tím, že on o ten kontakt až tak nestojí a udělat kompromis a malinko se stáhnout, jenže jsem to neudělala. Všechno jsem to na něj vychrlila a postavila ho před hotovou věc..buď se něco změní, nebo to už nemá cenu. On si vybral druhou možnost a mně teď připadá, že mám v hrudi obrovskou díru, kterou může zaplnit jedině on, jenže to už se nestane a tak jsem odsouzená chodit po světě s tím obrovským prázdem, které mě zabíjí a čekat až se nakde někdo, kdo ji vyplní.
?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama