Srpen 2010

9 důvodů, proč je čokoláda lepší než muž

30. srpna 2010 v 16:33 ♥Everything♥

1. Čokoláda se snadno sežene

2. Čokoláda tě uspokojí, i když je měkká

3. Po čokoládě neotěhotníš

4. Čokoládu si můžeš vychutnávat i v přítomnosti rodičů

5. Na čokoládu nejsi nikdy ani mladá ani moc stará

6. Můžeš sníst tolik druhů čokolády, kolik jen chceš

7. Pojídání čokolády trvá jen tak dlouho jak ty chceš

8. Čokoládě nemusíš stále říkat, že byla dobrá

9. U čokolády je velikost lhostejná, protože je pořád dobrá
chocolate
Jako správný milovník čokolády, navíc se zlomeným srdcem, jsem si tenhle článek prostě neomhla odpustit. Bohužel jsem nenašla pravý zdroj téhle nadmíru pravdivé tvorby, přiznávám se, že jsem to zkopírovala z jedné skupiny na facebooku, na kterém jsem si bohužel - bohudík vypěstovala slušnou závislost, stejně jako 3/4 populace v mém věku. Doufám, že mi to odpustíte. 

Vaše Simulína =o* 

Konec prázdnin

29. srpna 2010 v 13:28 | Simulína =o* |  ♥Když se řekne♥
Smutek, nostalgie, nechuť k návratu do školy? Možná.. Pro mě je to určitě konec překrásné části roku. Popravdě řečeno, to byly ty nejhezčí prázniny, které jsem doposud zažila a za to vděčím hlavně lidem, se kterými jsem měla tu čest trávit tyhle úžasné dny, plné smíchu a společných zážitků. Takže ano, smutek a nostalgie se už dostavily. Ať už kvůli tomu, že se mi po nich neskutečně stýská, jelikož k nim mám dost daleko (většinou i půl republiky), nebo za to může vědomí, že se to už nemusí opakovat. Je tu i ta známá nechuť k návratu do školy, ale přesto se na ten návrat svým způsobem těším. Když už nic jiného, tak uvidím lidi, které jsem celé ty dva měsíce spíš jen náhodně potkávala. Těším se na nepřekonatelné hlášky profesorů z našeho zeleného ústavu na kopečku (státní gymnázium v Chomutově). Bylo by toho víc, jen myšlenka na návrat k nudnému stereotypu ranního vstávání a poslouchání mnohdy nepodtstatných šplechtů z oboru chemie, matematiky a fyziky (Btw.: moje "nejoblíbenější" předměty =D) nějak ruší mojí představivost. Takže, abych to shrnula- všechno má svá pro a proti, ale všechno hezký jednou končí a já věřím, že je to proto, aby mohlo začít ještě něco hezčího =)
end

Murphyho zákony

29. srpna 2010 v 11:51 | Murphy |  ♥Everything♥

♥ Může-li se něco pokazit, pokazí se to.

♥ Všechno trvá déle, než dopředu předpokládáme.

♥ Může-li se pokazit více věcí, bude to ta, která napáchá nejvíce škody. Pokud je ještě nevhodnější doba, aby se něco pokazilo, pak se to stane až v ten okamžik.

♥ Nalezneme-li čtyři různé faktory, díky nimž se náš postup může nevydařit, a vystříháme-li se jich, rázem se objeví pátý faktor.

♥ Necháme-li věcem hladký průběh, půjde to s nimi od desíti k pěti.

♥ Jakmile se do něčeho pustíme, objeví se něco, co je třeba udělat dřív.

♥ Každé řešení přináší nové problémy.

♥ Proti blbům není ochrany, jsou příliš vynalézaví.

♥ Příroda vždycky fandí skrytým vadám.

♥ Matka příroda je pěkná děvka.

zdroj

Jako vždy dodávám, že tento článek úzce souvisí s mojí osobou a to tak, že mi tyto zákony den co den připomínají svůj význam. Jsem prostě přírodní úkaz- Muprhyho zákony v praxi. Pokud se chcete přesvědčit, není problém, tedy pokud netrpíte nějakou duševní poruchou, to bychom si asi moc nerozuměli. 

Prázdniny 2010

24. srpna 2010 v 15:36 | Simulína =o* |  ♥Stalo se♥
♥ Plánů bylo opravdu hodně a teď můžu s čistým svědomým říct, že se všechny vydařily nad moje očekávání.
♥ První v řadě byla voda. Původně mělo být všechno jinak. Zaprvé jsem měla jet se svým tehdejším přítelem, ale o tom už jsem myslím psala. No jak by asi všechny napadlo, vykašlal se na mě a já jsem na poslední chvíli sehnala náhradu- Míšu =) Jelikož Míša jela na vodu poprvé, musela jsem se smířit s postem zadáka. No než jsme se sehrály, trochu to trvalo, ale krom pár cvaknutí se nám nic horšího nestalo =D Bylo tam sice pár krizových situací, jako třeba, když se záhadným způsem 2 členům naší výpravy vypařil stan, ale nakonec se zdárně našel (v kempu z minulé noci =D). Jinak bylo všechno naprosto perfektní. Počasí nám přálo, celou dobu byly parna, což na vodě vůbec nevadí, ba naopak =P.
♥ Dalším plánem byl tábor Pražanka, na kterém jsem byla už po 4té a jako obvykle to bylo naprosto úžasné. Poznala jsem spoustu nových bezva lidí a setkala jsem se s těmi z loňska, se kterými jsem neměla jinou příležitost vidět se i mimo tábor. Nebudu tu všechno rozepisovat, protože bych u toho strávila věčnost a nikoho by to stejně nebavilo číst. Můžu dodat jen jediné- kdo si to na vlastní kůži nezkusil, neví jak moc skvělý to je =)
♥ No a poslední bod na programu letošních prázdnin (co se týče delších pobytů mimo domov) bylo Chorvatsko. Vyjeli jsme ve stejném složení jako loni. Já, mamka, Michal (kamarád z loňské dovolené) a jeho mamča Blanka =). Jestli jsem o loňské dovolené tvrdila, že byla světová, tak potom pro tu letošní nemám slov. Takovou multiulturní směs lidí jsem snad v životě neviděla =D od České republiky, přes Bosnu až k Holandsku a to zdaleka není všechno.Den ode dne se nám naše parta rozrůstala. Sice byl někdy kapánek problém s domluvou, ale rukama nohama, jsme se nakonec vždycky domluvili =)
♥ Takže teď už mi jen zbývá to nějak ukončit..bylo to nádherné a samozřejmě se to neobešlo bez nějaké té summer love a spousty nových přátel,což sebou přináší i spoustu slz při loučení. Strašně moc se stýská po všech těch skvělých lidech, které jsem poznala, ať už na Pražance, nebo v Chorvatsku, problém je prostě ta vzdálenost. Doufám, že se nám podaří uspořádat sraz alespoň s lidmi v okruhu ČR. Tohle byly prostě ty nejlepší prázdniny, které jsem kdy zažila a doufám, že ty další budou ještě lepší, i kdy letošní rok nasadil laťku hooodně vysoko =)
summer

Come back..

23. srpna 2010 v 13:42 | Simulína =o*
Tak jsem zase tady. Vím, že jsem přes prázdniny nic moc nepřidala, vlastně spíš nic, ale teď to zkusím napravit. Ne, že bych věřila tomu, že budu mít během školního roku, který se mílovými kroky nezadržitelně blíží, měla víc času, ale i tak. Za pokus to stojí. Jinak pokusím se sem napsat nějaké novinky, které se udály, za tu dobu, co jsem nepsala, a že jich nebylo málo. Takže na to se můžete těšit v dalších článcích. Zatím se mějte krásně a pište komentáře, moc si jich vážím =o)
xxx