Prázdniny 2010

24. srpna 2010 v 15:36 | Simulína =o* |  ♥Stalo se♥
♥ Plánů bylo opravdu hodně a teď můžu s čistým svědomým říct, že se všechny vydařily nad moje očekávání.
♥ První v řadě byla voda. Původně mělo být všechno jinak. Zaprvé jsem měla jet se svým tehdejším přítelem, ale o tom už jsem myslím psala. No jak by asi všechny napadlo, vykašlal se na mě a já jsem na poslední chvíli sehnala náhradu- Míšu =) Jelikož Míša jela na vodu poprvé, musela jsem se smířit s postem zadáka. No než jsme se sehrály, trochu to trvalo, ale krom pár cvaknutí se nám nic horšího nestalo =D Bylo tam sice pár krizových situací, jako třeba, když se záhadným způsem 2 členům naší výpravy vypařil stan, ale nakonec se zdárně našel (v kempu z minulé noci =D). Jinak bylo všechno naprosto perfektní. Počasí nám přálo, celou dobu byly parna, což na vodě vůbec nevadí, ba naopak =P.
♥ Dalším plánem byl tábor Pražanka, na kterém jsem byla už po 4té a jako obvykle to bylo naprosto úžasné. Poznala jsem spoustu nových bezva lidí a setkala jsem se s těmi z loňska, se kterými jsem neměla jinou příležitost vidět se i mimo tábor. Nebudu tu všechno rozepisovat, protože bych u toho strávila věčnost a nikoho by to stejně nebavilo číst. Můžu dodat jen jediné- kdo si to na vlastní kůži nezkusil, neví jak moc skvělý to je =)
♥ No a poslední bod na programu letošních prázdnin (co se týče delších pobytů mimo domov) bylo Chorvatsko. Vyjeli jsme ve stejném složení jako loni. Já, mamka, Michal (kamarád z loňské dovolené) a jeho mamča Blanka =). Jestli jsem o loňské dovolené tvrdila, že byla světová, tak potom pro tu letošní nemám slov. Takovou multiulturní směs lidí jsem snad v životě neviděla =D od České republiky, přes Bosnu až k Holandsku a to zdaleka není všechno.Den ode dne se nám naše parta rozrůstala. Sice byl někdy kapánek problém s domluvou, ale rukama nohama, jsme se nakonec vždycky domluvili =)
♥ Takže teď už mi jen zbývá to nějak ukončit..bylo to nádherné a samozřejmě se to neobešlo bez nějaké té summer love a spousty nových přátel,což sebou přináší i spoustu slz při loučení. Strašně moc se stýská po všech těch skvělých lidech, které jsem poznala, ať už na Pražance, nebo v Chorvatsku, problém je prostě ta vzdálenost. Doufám, že se nám podaří uspořádat sraz alespoň s lidmi v okruhu ČR. Tohle byly prostě ty nejlepší prázdniny, které jsem kdy zažila a doufám, že ty další budou ještě lepší, i kdy letošní rok nasadil laťku hooodně vysoko =)
summer
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama