Září 2010

Jednou nahoře, podruhé dole..

17. září 2010 v 19:10 | Simulína =o* |  ♥Stalo se♥
Štěstí mi zatím přeje. To se ovšem neplatí o věcech, týkajících se potencionálních vztahů, po kterém moje opuštěné srdéčko prahne. Asi je mi souzeno žít osamnělý život kariéristky =D. No, ale to trochu předbíhám. Jen co se týče mimo láskových záležitostí je mi zatím docela přáno. Fyziku ze které jsem minulý školní rok málem propadla jsem letošní školní rok začala jedničkou..to jsou mi zvraty =D krom toho došlo i k mojí historicky první výhře..a ne jen tak ledajaké výhře- večeře pro dva =) No bohužel jsem jaksi ještě pořád nenarazila na toho druhého, takže jsem pozvala mého skvělého kamaráda, který bohužel nedorazil, protože jeho babička zkolabovala a musel za ní okamžitě do nemocnice, takže jsem večer strávila s maminou, která je mi zároveň nejlepší kamarádkou. Po večeři jsme šly na koncert Kryštof, který byl ten večer v našem mini městě na náměstí na počest naší každoroční hornické pouti. Bylo to moc prima, ale přeci jen bych si tyhle večery přála prožívat s někým..no však víte. Držte mi palce, ať ho brzy najdu =)
xxx

Už to zase začíná..

5. září 2010 v 10:15 | Simulína =o* |  ♥Stalo se♥
No a je to zase tady. Škola sotva začala a my už máme naplánované 2 testy. No mě z toho asi rupne. 21 stránek z biologie a jedna naprosto nepochopitelná látka z fyziky, to mám teda radost. Vypadá to, že budu z fyziky propadat hned druhý týden, co jsem ve škole =D Zatím se tomu směju, ale to brzy přejde. Jediná pozitivní věc, co se týče školy je to, že hned první odpoledka nám odpadla =) I když jsou to hodiny, které by mi zrovna nevadily, nikdy nezaškodí být doma dřív =) Takže mi držte palce ať mě tenhle školní rok naprosto nezrujnuje =P Zatím báááy =)
school

Novopečená třetinka =)

1. září 2010 v 15:56 ♥Stalo se♥
Tak a je to tady. Velký comeback do našeho zeleného ústavu. Né, že bych se tam kdovíjak těšila, ale na první den to nebylo až tak zlé =) Jediná věc, která mě dostala do varu bylo umístění našich skříněk, které je snad ještě debilnější než loni!! No stejně s tím nic nenadělám. Doufám, že se to nebude dál stupňovat a bude to ta jediná věc, která mě pro teď vyvedla z míry. Jsem smířená s tím, že všechno nepůjde tak hladce, jak bych si představovala, ale dejme tomu, že mi bude stačit, když prolezu třeťákem bez úhony na zdraví a bez reparátu =) No uvidíme, jak to nakonec všechno dopadne =P
xx