Rekapitulace

14. května 2011 v 23:51 | Simulína =o* |  ♥Stalo se♥
Kaju se. Nenapsala jsem žádný článek, takovou dobu, že se budu moc divit, jestli si tenhle někdo z vás přečte. Neměla jsem na psaní ani pomyšlení, jelikož všechen můj volný čas prakticky zmizel. Nabrala jsem si toho až moc (jak je mým přiblblým zvykem). Tak tedy.. pokusím se tak trochu zrekapitulovat dění posledních pár měsíců, které jsem vás zanedbávala a budu doufat, že jste na mě úplně nezanevřeli a pokusím se o comeback do blogového ráje.
♥ Můj (teď už téměř čtyřměsíční) vztah nějakým zázrakem stále drží a není sebemenší náznak, že by tomu po dalších pár měsíců mělo být jinak. (To je další z mých přiblblých zvyků- žádný vztah se nedožije pátého měsíce.) Tak držte palce, ať je to zrovna ten, který tu smůlu prolomí.
♥ Se školou neustále bojuji. Nekončící haldy testů se na mě valí ze všech stran a já jako vždy nechávám vše na poslední chvíli, protože jsem příliš zaměstnaná bodem 1.
♥ Začala jsem chodit do autoškoly. Jak vás jistě napadne, je to činnost neslučitelná s bodem 1 a 2. Když netrávím čas s přítelem, sedím nad učením a když zrovna nedělám ani jedno z toho, tak buď sedím v autě (s patřčnou křečovitostí), nebo nad testovými otázkami a změtí nepřehladných dopravních situací.
♥ Slinivka se uklidnila, asi si vzala dovolenou, protože nijak nepociťuji její přítomnost v mém těle, i když nejsem příliš poslušný pacient a čas od času si dopřeju nějakou zakázanou něřest.
♥ Ohledně mé kariéry mám jasno- rukama se jen těžko uživím. Ne, že bych nebyla pracant, ale všechny poslední víkendy strávené v Ročově na chmelové brigádě mě z myšlenky na manuální práci naprosto vyléčily. Navzdory mému odporu k jakékoli další tělesné námaze, je moje prásátko zase o pár deka těžší a to ve mě probouzí skryté skrblíkovské pudy, že by mohlo být ještě těžší, takže nastává prudké sebezapření a další víkend strávený s kamarádem "píchákem".

To bude ve zkratce asi vše. Postupně trochu rozvedu jednotlivé body. Snad na to bude čas, co nejdřív. Netrpělivě budu čekat na každý nový komentář.

Simulína =o*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 punerank punerank | E-mail | Web | 18. května 2011 v 14:04 | Reagovat

Já zrovna píšu koment v autě na cestě z výletu od našich... mám tě v rss čtečce, takžže tvoje články neminu, neboj! zatím mě ani nějak nenapadlo, že jsi přešla blogovat jinam!
Tak ať se daří do pětice, pak ti z té radosti nebo údivu půjde i škola:) a slinivku chválím:)

2 davidbachmann davidbachmann | E-mail | Web | 18. května 2011 v 18:27 | Reagovat

Tak to je fajn, že tě slinivka nedostala úplně down. Mohlas o sobě ale dát vědět aspoň tu a tam v komentech a ne bo napsat, že nepíšeš. Myslím, že určující doba pro vztah jsou tak dva roky. Co přežije dva roky, to už by mělo vydržet. Je to ale závislé i na tom, jaké procento času trávíte spolu. Ono je něco jiného užívat si sexu, chodit na zábavy, dobrý večeře a podobně, a něco jinýho je prát frajerovi smradlavý ponožky. Když dokážeš i to, pak máš šanci.

3 Simulína =o* Simulína =o* | 19. května 2011 v 12:48 | Reagovat

Já vím a omlouvám se, pořád jsem si říkala, že to tady musím oběhnout a pořád jse to odkládala až jsem na to úplně zapomněla. Jinak s tím vztahem máš naprostou pravdu, ale to se hold ukáže až za nějakou dobu. Jaké to je prát mu smradlavé fusekle se asi nedovím, dokud spolu nebudeme natrvalo sdílet byt, nebo minimálně kolej, ale myslím, že jinak nám to zatím klape, jak má a navzájem si odpouštíme nedostatky a že jich není málo =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama