Červenec 2011

Harry Potter maraton =D

25. července 2011 v 20:00 | Simulína =o* |  ♥Stalo se♥
Je to 3 dny zpátky, co mi kamarád nabídnul, aby jsme se s Romanem (přítel) přidali k jeho partě a vyrazili společně na letňák na poslední díl Harryho Pottera. Nadšeně jsem souhlasila, ale až pak jsem si uvědomila, že jsem se svou Potterovskou mánií skončila u 3 dílu. A tím myslím film i knížku. Usoudila jsem, že za 3 dny nejspíš 4 nelidsky tlusté bichle nepřečtu, tak jsem zvolila pohodlnější cestu a strávila jsem několik hodin sledováním toho, co jsem za ty roky změškala. Musím uznat, že filmy jsou opravdu povedené, ale to je nejspíš jen proto, že jsem neměla tu čest přečíst si samotné mistrovské dílo J. K. Rowling. Ta ženská je fakt neuvěřitelná!! Vážně bych chtěla mít její talent (a hlavně ty peníze, co jí to vyneslo =D)
No hlavně, že jsem to všechno krádně stihla a zítra se můžu oddávat sladké třešničce na dortu =))

Stává se ze mě sova..

21. července 2011 v 9:59 | Simulína =o* |  ♥Stalo se♥
Asi všichni víte, že se lidé dělí na dva typy- sovy a skřivani. Já jsem vždycky byla spíš ten skřivan, spíš jsem k tomu byla donucena přísnými rodiči (v deset spát!!) a budíkem. Zato tyhle prázdniny se ze mě vyklubala sova jako hrom. Ani jeden den jsem snad nezabrala dřív než v půl druhé ráno a o vstávání před desátou nemůže být ani řeč. Tatínek se s tím jen těžko vyrovnává, protože ten je přesný opak a většinu pro mě nezvladatelných úkolů po mě požaduje hlavně před mým biologickým budíčkem. Vím, že předelat to nazpátek bude dost fuška, ale měla bych s tím radši začít, aby to bylo postupné, jelikož (ačkoli to nerada přiznávám) máme už téměř polovinu prázdnin za sebou a pochybuju, že takhle budu moct fungovat i ve školním roce. Když ono to není tak snadné..
Můj přítel si našel brigádu na elektrárně, jediný háček je, že dělá celý týden 12ky a vrací se domů až po sedmé, takže jediný způsob, jak se vidět, je jedině po práci a ani jeden nejsme ten typ, že bychom se po hodince rozloučili, takže se od něj vracím pravidelně po jedenácté a pak mám pravidelnou schůzku s Dr Housem =D Ta se právě většinou protáhne až k ránu..

Nejlepší probděná noc mého života!!

7. července 2011 v 13:23 | Simulína =o* |  ♥Stalo se♥
♥ Tadááá a jsem zase tu. Živá a zdravá, jen krapet poznamenaná vírem velkoměsta. Poprvé v životě jsem zažila probděnou noc v pravém slova smyslu a to tak, že jsme se v půl osmé ráno shodly, že už nemá cenu jít spát =D. No, ale abych to vzala od začátku..
♥ Celá natěšená jsem ráno nasedla do linkového autobusu. Na našem miniaturním autobusovém nádraží, nebylo těžké najít ten správný. Problém ovšem nastal až potom, co jsem dorazila na Florenc, což je asi tak 12x větší. Byla jsem ráda, že jsem se z něj vůbec dostala ven a našla jsem holky, které si mě tam vyzvedly. Bez nich bych tam bloudila asi ještě do dnes. (Ještě, že existují mobily..). Pak jsme se jednohlasně shodly na dalším plánu- nakupování!! Myslím, že na tom není, co dál popisovat. Mnohahodinové šmejdění mi nakonec vyneslo pár kousků bižu, tričko, svetřík, novou tašku (heuréka!!) a 2 perfektní mozoly. (Jak mě mohlo napadnout, vzít si podpatky?!)
♥ Když jsme skončily, což bylo už k večeru, udělaly jsme nálet na Bilu, či co to bylo a nakoupily jsme kvantumm jídla a pití, jak alkoholického, tak i pár nealko flašulí pro mě =/. Bylo mi řečeno, že když se nemůžu "vožrat", tak se aspoň "přežeru".
♥ Původně bylo v plánu, trochu se na bytě hodit do nálady a vyrazit do Blázince (jedem pražský podnik =D). Nakonec jsme ale skončily s psaním smsek na inzeráty z óčka. Anet dostala báječný nápad odpovídat na inzeráty K+K (= kluk hledá kluka). Dozvěděly jsme se spoustu praktik, u kterých nám ovšem realizace zůstala utajena. Opravdu ani jednu z nás nenapadlo, jak že se vlastně provádí praktika "tyče do péra", takže jestli tohle bude číst nějaký homosexuál (prosím neurážejte se, nic proti vám nemám a beru vás jako sobě rovné, tahle akce byla prováděna pod značným vlivem alkoholu v krvi), prosím, zadali by nebyl od té dobroty a danou problematiku mi trochu osvětlil.
♥ Po téhle naučné akci následnovala nová životní zkušenost. CHATROULETTE. Pro ty, co neznají (jako já před 2ma dny), vysvětlím. Jedná se o mezinárodní internetovou stránku, kde se na základě náhodného výberu zobrazí webkamera jiného online účastníka a pak už je jen na vás, co budete dělat- buď si s ním můžete psát, povídat, nebo cokoliv jiného (občas poněkud nemravného), nebo ho můžete poslat dál (to hlavně v případě uvedeném v předchozí závorce) a doufat, že v dalším okýnku bude někdo, komu půjde vidět hlava. Nakonec se nám to, věřte, nevěřte podařilo u jednoho Kanaďana. Psaly jsme si s ním asi 2,5 hodiny. Dozvěděly jsme se spoustu zajímavého o časovém posunu a jejich obřích jahodách =D. Sem-tam trochu vázla konverzace díky jazykové bariéře a promilím v krvi, ale náš milý Kanaďan (už ani nevím jméno, jestli nám ho vůbec řekl) byl celkem shovívavý =P.
♥ Ráno jsme udělaly nálet na mekáč, ve kterém jsem já bohužel jen čučela do prázdna a snažila se, aby moje hlava neskončila v něčím menu, protože po tolika hodinách beze spánku, bylo docela těžké udržet ji nad stolem. Poté následovaly obavy, abychom neusnuly v metru a neocitly se na druhém konci Prahy, než bylo původně v plánu, nakonec se všechno nádherně podařilo a s pomocí místních rodaček jsem dokonce zvládla nastoupit i do správného autobusu zpátky do mojich drahých prdeloviček.


Seriály--> jedním slovem: závislost =)

4. července 2011 v 0:39 | Simulína =o* |  ♥Když se řekne♥
Už jsem pomalu přestávala doufat, že se objeví téma, na které budu moct bez většího přemýšlení spontáně napsat článek a teď je to tu!! Za posledních pár měsíců jsem si na nich vybudovala dost slušnou závislost. Ale krásnou..no ne?
Je jich tolik, které bych chtěla zkouknout, ale mám pocit, že bych asi nedělala nic jiného, proto si to přiměřeně dávkuji (ne víc než 10 dílů denně =D)
Nejvíc bych doporučovala:
♥ Big bang teory- pro ty, co se rádi smějí a jsou schopni vstřebat trochu intoušského humoru
♥ Vampire diaries- pro ty, co mají rádi sexy chlapy (samozřejmě pro drahé polovičky se tam taky nejde krásné pokoukání, jen nevím, jestli pro ně bude poutavý děj)
♥ Supernatural- pro milovníky tajemna a lekavých scén
♥ Friends- tak ty snad ani nepotřebují komentář
♥ Dr. House- pro milovníky seriálnů z nemocničního prostředí a nekompromisního humoru hlavního hrdiny
♥ Sex and the city- seriál nejen pro ženy- mnohonásobně potvrzeno!!

Tak to jsou mí největší oblíbenci, věřím, že si vyberete a že se pro vás stanou nedílnou součástí nudných chvil.
Vaše závislačka =)


Na Prahu!!

3. července 2011 v 23:25 | Simulína =o* |  ♥Stalo se♥
Ták lidičky, zítra opouštím svůj rodný balíkov a vydávám se do víru velkovměsta za svými drahými táborníky. Abych to upřesnila- jedná se o kamarády, se kterými jsem několik let po sobě jezdila na tábor, ale kvůli brigádám, dovoleným a dalším se nám nepovedlo znovu sejít, takže jsme vymysleli provizorní plán a to společný dvoudenní tah =P. Nákupy, drby, možná i kino. No to je všechno ještě ve hvězdách, ale jedno je jasné- že se na ně neskutečně moc těším!! Smůla je, že se opravdu vidíme tak jednou, maximálně 2x za rok, což je pekelně málo. Takhle to bylo alespoň 14 dní v kuse, ale tohle?! To bude chtít minimálně ještě jedno opáčko do konce prázdnin. Tak mi držte palce, ať se v tom našem slavném velkoměstě neztratím (už jsem se zmiňovala o mém absolutním orientačním nesmyslu?)
PS: Předem se omlouvám, že přes prázdniny budu mít článkovat, komentovat a prostě všechno zanedbávat. Nevím, jak často budu mít čas, náladu a další věci k tomu potřebné =)