První měsíc v ráji.. nebo snad v pekle?!

6. října 2012 v 18:50 | Simulína =o* |  ♥Stalo se♥
Tak jsem zase tady! =)) Na předchozí článek moc lidí nereagovalo, tak se mi ani moc nechce do psaní tohohle, ale překonám se, abych nezklamala očekávání držáků =P.

Tak tedy, jak začít?!
♥ První týden byl dost hektický. Stěhování z budovy na budovu, téměř žádné pauzy v rozvrhu, tudíž žádný oběd, jídlo za pochodu, nebo raději vůbec žádné. Nervy, nervy a zase nervy. Nenaplněná i naprosto předčená očekávání od různých profesorů, šílené požadavky i hodiny připomínající základkový výklad. Proces poznávání s holkama ze třídy, neskutečná palba jmen, která jsem nedokázala udržet v paměti. (Aby ne, je nás přes 60!) Dojmy byly naprosto smíšené. Na pokoji i na celé buňce jsem byla sama, takže jsem si užívala soukromí, prostoru i koupelnových radovánek, navzdory tomu jsem se cítila opuštěná a smutná.
Naštěstí jsem využila známostí z prvákovin a vyrazila jsem na bowling s tamní partou, abych zažila svoji historicky první "studenstkou středu".
♥ V Plzni se totiž paří hlavně ve středu, jelikož v pátek drtivá většia studentstva odjíždí vstříc svým domovům a já nejsem vyjímkou. Na kolej jsem se dostala kolem druhé s doprovodem kamaráda, kterého jsem z dobré vůle nechala přespat u sebe, ale přes jeho chrápání jsem nebyla schopna usnout déle než na hodinu. Na latinu jsem dorazila s kocovinou a šíleným bolehlavem, ale stálo to za to =))
♥ Další týdny se vše jenom zlepšovalo. Středy se staly tradicí, není snad jediná, kdy by se něco velkého nedělo. Ať to bylo vítání prváků alias tour de pub a nebo FZS party hned další týden. Seznámila jsem se se spoustou nových lidí, ve třídě se utvořil kroužek stejně praštěných holek, které jsou pro každou špatnost a taky se tyto špatnosti realizují s určitou periodicitou. Rozhodně jsem strávila víc času v hospodách, diskotékách a kavárnách než na koleji s učebnicí anatomie. Jestli se tímhle tempem dostanu do letního semestru, bude to zázrak.. Každopádně bych měla trochu přibrzdit, ale je to těžší než jsem myslela. Zkouškové daleko a spusta nevyužitých nabídek na dosah.
♥ Tak mi držte palce ať se mi to všechno podaří nějak skloubit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 David Tygr Bachmann David Tygr Bachmann | E-mail | Web | 7. října 2012 v 0:07 | Reagovat

Skoro ti závidim ten bezstarostnej studentskej život! Latinu teda ne, protože z tý jsem propadal už v prváku na gymplu, ale ty Plzeňský hospody, to bych si dal říct. Ještě funguje U námořníka?
Určitě je lepší bydlet sama a cejtit se občas opuštěná, než sdílet pokoj s nějakou blbkou, ne?

2 punerank punerank | E-mail | Web | 7. října 2012 v 2:11 | Reagovat

Jooooo koukám brzo zavedete velké středy - jako celodenní party a tak:) i my jsme mívali vycházky ve středu:)
Ať se mládí vydovádí, ještě že mi nekřičíváte pod oknama:)

3 Simulína =o* Simulína =o* | 9. října 2012 v 23:09 | Reagovat

No máte pravdu oba =)) U námořníka jsem nebyla, tak nevím =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama