Listopad 2012

Kdo si hraje, nezlobí

2. listopadu 2012 v 15:19 | Simulína =o* |  ♥Stalo se♥
♥ Tak jsem Vás tu zase docela dlouho zanedbávala, takže bych se měla pokusit alespoň trochu napravit škody.
♥ Takže v podstatě se nic moc nového neudálo, až na to, že jsem nejspíš už nenávratně poznamenaná vysokoškolským životem a stává se ze mě noční tvor s hříšnými sklony k alkoholismu (to je samozřejmě dost nadnesené =)), lenosti a špatnostem všeho druhu =P. A nejhorší na tom je, že se mi to sakra líbí =P. Dost velkou zásluhu má na tom to, že oproti Chomutovu, se v Plzni pořád něco děje a mám tu víc přátel, než jsem kdy měla.
♥ Jsem prostě ve svém živlu a ráda bych v něm zůstala ještě hooodně dlouho, takže bych teď místo psaní nic-neříkajícího článku na blogu měla šprtat anatomii, protože dost dobře vzrůstá pravděpodobnost, že s koncem zimního semestru skončí i moje přítomnost ve škole =D. Ale ráda bych se pochlubila, že prozatím jsem všechny průběžné testy splnila se známkou A =).
Ale tenhle článek jsem původně začala psát proto, abych vám ukázala kousek ze svého kreativího já. I když nejsem zastánce přebírání cizích svátků a tím myslím hlavně ty americké, kdo by odolal všem těm haloweenským akcičkám? Takže jsem se rozhodla, že když už, tak je vymetu všechny! =D a šla jsem na to stylově, takže tady jsou dva z mých kostýmů a do příštího roku zas vymyslím něco spešl.. to slibuju! =D
psycho doll
half sugar skul identity