Červen 2013

Rozloučení

24. června 2013 v 19:01 | Simulínka =o* |  ♥Stalo se♥
Končím s působností tohoto blogu a přesouvám se do anonymity. Nechala jsem se unést a zveřejnila zde až příliš důvěrných informací, fotek a jmen.
Pokud by měl někdo zájem o nahlédnutí do mého nového blogového světa, může mě kontaktovat prostřednictvím e-mailu a já po pečlivém uvážení případně zašlu adresu nového blogu.
Mějte se a smějte se

Simulína =))

Záplavy 2013 ???

4. června 2013 v 17:21 | Simulínka =o* |  ♥Když se řekne♥
♥ Říkejte mi ignorat.. a budete mít pravdu. Popravdě, jsem si všimla, že se něco děje teprve v neděli ráno, kdy mi na nechvalně známé sociální síti jeden známý napsal: "Tak co? Taky už jste zaplavený?" Moje reakce, byla: "Co?? Proč?" A pak jsem si uvědomila. že už nějakou dobu v kuse opravdu prší a tak by to mohlo znamenat rozvodnění řek, další vlnu paniky, protipovodňovývh opatření, humanitárních akcí a dárcovských sms.
♥ O ničem jsem nevěděla hned z několika následujících důvodů? A) byla jsem od čtvrtka zavřená na koleji, ponořená do studia a sebelítosti B) nekoukám na televizi a nečtu novinky.cz.
♥ Takže ano, jsem nechutný ignorant a popravdě, zrovna teď sedím na parapetu se slunečními brýlemi, takže hurey! Nejspíš budu do budnoucna ignorantem stále.
♥ Když se nad tím tak zamyslím, tak mě nenapadá jediný rozumný důvod, proč bych měla viset na jednom z kanálů ČT a sledovat povodňový vývoj. Chápu to u lidí, kterých se to zatím netýká a mohlo by se jich to týkat v následujících dnech, nebo u lidí, kteří mají v zatopených oblastech příbuzné, i když nebylo by jednodušší vzít telefon a zavolat jim? Protože lidi, kterých se to týká opravdu nemají čas na to, koukat na televizi. A lidi, kterým se tato politování hodná věc vyhnula obloukem jsou jen další z davu znuděných lidí, kteří dychtí po senzaci, která by obohatila jejich nudný program. Na mou obranu- i kdybych se zajímala, nic s tím nenadělám, se svým studentských finančním vyžitím bych postiženým stejně moc platná nebyla a za pár měsíců po tom zas nikdo ani nevzdechne ;)
♥ A na závěr ještě jedna poznámka hodná ukamenování. Nechápu lidi, co jsou už po milionté v řadě vytopení, nacpali do oprav desetitisíce, ne-li statisíce a stále bydlí na tom stejném, debilním místě. Každému normálnímu člověku by došlo, že se to příští rok stane zase a spočítá si, že náklady na stěhování ho vyjdou na mnohem menší částku.

Tak a teď do mě! ;)

Kecy v kleci 2013

4. června 2013 v 16:25 | Simulínka =o* |  ♥Stalo se♥
I´m back! Dřív než stačíte něco říct (jestli vůbec, když jsem se tu zas tak dlouho neukázala), chci se omluvit a předem říct, že neočekávám, že bych tenhle blog nadále pravidelně obhospodářovala, jelikož mám stále na práci milion dalších věcí a vzbuzovala bych ve Vás jen další plané naděje. Zjistila jsem, a není to nijak závratně, nebo překvapivé zjištění), že mám nechutně slabou vůli dodržet jakýkoli slib daný sobě samé. To je holý fakt a jakýkoli pokus na tom cokoli změnit, je jen další zbytečný čas promrhaný planými představami.
Tááákže, co z toho vyplývá? Že nejspíš trpím manidepresivní psychózou a všechny články na tomhle blogu to jen potvrzují. Prosím povšimněte si, že se zde objeví nový článek pokaždé, když trpím depresemi z nepovedých vztahů (jak mlostných, rodinných i přátelských), nebo nastal jeden z těch zvácných okamžiků, kdy mám pocit, že se mi všechno daří a mám neodolatelné nutkání se o to s někým podělit.
Z míry sebekritiky je asi jednoduché uhodnout, v jakém odbobí se právě teď nacházím, ale nerada bych z toho tady dělala zpověď mého zlomeného srdce, proto radši zaměřím na ty dobré stránky posledních měsíců a dovolím Vám nahlédnout do mého fascinujícího života.
Máte se na co těšít ;) =P