Kecy v kleci 2013

4. června 2013 v 16:25 | Simulínka =o* |  ♥Stalo se♥
I´m back! Dřív než stačíte něco říct (jestli vůbec, když jsem se tu zas tak dlouho neukázala), chci se omluvit a předem říct, že neočekávám, že bych tenhle blog nadále pravidelně obhospodářovala, jelikož mám stále na práci milion dalších věcí a vzbuzovala bych ve Vás jen další plané naděje. Zjistila jsem, a není to nijak závratně, nebo překvapivé zjištění), že mám nechutně slabou vůli dodržet jakýkoli slib daný sobě samé. To je holý fakt a jakýkoli pokus na tom cokoli změnit, je jen další zbytečný čas promrhaný planými představami.
Tááákže, co z toho vyplývá? Že nejspíš trpím manidepresivní psychózou a všechny články na tomhle blogu to jen potvrzují. Prosím povšimněte si, že se zde objeví nový článek pokaždé, když trpím depresemi z nepovedých vztahů (jak mlostných, rodinných i přátelských), nebo nastal jeden z těch zvácných okamžiků, kdy mám pocit, že se mi všechno daří a mám neodolatelné nutkání se o to s někým podělit.
Z míry sebekritiky je asi jednoduché uhodnout, v jakém odbobí se právě teď nacházím, ale nerada bych z toho tady dělala zpověď mého zlomeného srdce, proto radši zaměřím na ty dobré stránky posledních měsíců a dovolím Vám nahlédnout do mého fascinujícího života.
Máte se na co těšít ;) =P
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama